Optoma
optoma

V uplynulém roce jsme umístili interaktivní displeje k více než dvaceti spokojeným zákazníkům. Naše služby zahrnují mimo instalaci i ukázkové hodiny, ve kterých Vám ukážeme základní funkce a používání těchto displejů.

soon
soon
soon
soon
soon
soon
soon
Královská ZŠ Mgr. Monika Windsor (ředitelka)

Interaktivní panel Optoma byla pro naši školu výborná volba. Bezdrátové připojení umožnuje všude interaktivní propojení s počítačem, telefonem, tabletem. Velmi oceňujeme osobní a profesionální přístup firmy. „Nic není nemožné“ = v případě potřeby okamžitá podpora a řešení.

SPŠST Panská Ing. Luděk Šnajdar (ředitel)

ZŠ a MŠ Praha - Slivenec Mgr. Veronika Nespěšná (zástupce ředitelky )

S interaktivními displeji Optoma jsme velice spokojeni. Výborné je i řešení s pojezdným stojanem, který umožní dopravit Optomu všude tam, kde je právě potřeba. Nejvíce oceňujeme osobní a profesionální přístup. Vřele všem doporučujeme spolupráci.

ZŠ Ohradní Mgr. Milan Horák
(zástupce ředitele)

Interaktivní panel Optoma považuji za velmi dobrou koupi hlavně v poměru "cena x výkon". Oceňuji dobrou světlost i za silného denního světla a malou výhřevnost displeje. Jako velmi praktické mi přijde, možnost využití bezdrátového oboustranného interaktivního přenosu pevného počítače na panel. Díky mobilnímu řešení panelu na kolečkách a v kombinaci s jiným zobrazovacím prvkem ve třídě (např. velkoplošná TV) dochází k velkému množství možností podpory interaktivní výuky a prezentování. Také bych rád zmínil možnost sdílení obsahu přes QR kód, který v kombinaci s prací žáků na tabletech velmi usnadňuje práci. Jako určitou nevýhodu, kterou jsme vědomě přijali, je konstrukce mobilního stojanu, o kterou občas zakopáváme a v připojení na kabely je potřeba ohlídat jejich zničení posuvem panelu nahoru a dolu nebo najetím koleček na ně. Váha panelu a mobilního stojanu s el. pojezdem je velká, přesun mezi patry proto nepoužíváme. Sdílení panelu mezi třídami používáme jen v rámci patra.

PhDr. Ivana Kalousová:

Pojízdná tabule je pro práci na prvním stupni skvělou pomůckou. Vyzdvihla bych především možnost její mobility. Využívám nejvíce posunu nahoru – pro prezentaci a dolů,při práci dětí na tabuli. Také i při nedokonalém zastínění prostoru je přenášený obraz skvěle vidět na rozdíl od promítačky. Jediný nedostatek pro mou práci spatřuji v tom, že není možnost nastavit tloušťku stopy pera při psaní přes obraz. Tenká stopa není dobře viditelná pro žáky v posledních lavicích. Proto musím používat jen ty aplikace, které samy o sobě nabízejí nástroje pro poznámky. Funkci psaní přes obraz jsem už přestala úplně využívat.

SOU společného stravování Mgr Michal Vach(koordinátor ICT)

Interaktivní panel Optoma je dobrá volba v poměru cena/výkon. Řešení s pojezdným stojanem na kolečkách umožňuje umístit panel dle potřeby do tříd. Bezdrátové připojení umožnuje všude interaktivní propojení s počítačem. Od této firmy máme i jiná zařízení a velice si vážíme osobního a profesionálního přístupu firmy.

Škola MICHAEL ######(=====)

Gymnázium Přípotoční ****** (=====)

OA DUŠNǏ ****** (=====)